گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ میکرو USB اصل ارزان

دریافت ۳۳ کانال رادیویی وتلویزیونی با کیفیت DVD بدون نیاز به اینترنت

کوچکترین گیرنده دیجیتال اندازه یک سکه با بالاترین کیفیت

اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB

دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی

دارای نرم افزار قدرتمند برای نمایش تصاویر دریافتی

قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش با کیفیت بالا

قابلیت تهیه عکس وذخیره بر روی هارد دیسک از برنامه های درحال پخش

دریافت کلیه کانال های رادیویی وتلویزیونی به صورت دیجیتال

شبکه های قابل دریافت :
شبکه های ۱(سراسری) – ۲(کودک و نوجوان) – ۳(جوان و ورزش) – ۴(علم و تکنولوژی) – ۵(تهران) – ۶(خبر) – ۷(آموزش) – ۸(معارف) – ۹(مستند) – ۱۰(شما) – ۱۱(بازار)- ۱۲(نمایش) – ۱۳(جام جم) – ۱۴(iFilm – آی فیلم) – ۱۵(PressTV پرس تی وی) -۱۶ (العالم) – ۱۷(ورزش) – ۱۸(پویا) + ۱۵ شبکه رادیویی:

شبکه های ۱(رادیو ایران) – ۲(پیام) – ۳(جوان) – ۴(معارف) – ۵(قرآن) – ۶(فرهنگ) – ۷(سلامت) – ۸(ورزش) – ۹(اقتصاد) – ۱۰(تهران)- ۱۱(آوا)- ۱۲(نمایش)- ۱۳(مهارت)- ۱۴(Call of Islam ندای اسلام) – ۱۵(صدای آشنا)

85-254-large

دستگاه Mini Digital TV usb کوچکترین تلویزیون درحال حاظر در دنیا می‌باشد که می‌توان به لپ‌تاپ و کامپیوتر خانگی شما از طریق درگاه USB2.0 متصل شود و سیگنال‌های تلویزون را با کیفیت دیجیتال و وضوح بالا نمایش دهد. در عین حال ضبط برنامه‌های مورد علاقه شما نیز با این دستگاه امکان پذیر می‌باشد

جستجوی و اسکن اتوماتیک و دستی به همراه کارکرد آسان و حجم کوچک آن از جمله ویژگی‌های این گیرنده دیجیتال یو‌اس‌ بی می‌باشد.

در تلویزیون دیجیتال ، تصاویر تلویزیونی به شکل بیت های داده ( صفر و یک مثل کامپیوتر) در آمده و از طریق تجهیزات(فرستنده) دیجیتال ارسال می گردد. برای اینکه این تصاویر به شکل قابل نمایش روی کامپیوتر و یا لپ تاپ شما دربیاید، لازم است یک دستگاه گیرنده در کنار آن اضافه شود تا سیگنالهای دیجیتال را دریافت کرده و آنها را به دستگاه منتقل نماید.

تصاویر در تلویزیون دیجیتال با کیفیت بسیار بالا عرضه می شود و از نویز و برفک اثری دیده نخواهد شد.

گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ میکرو USB اصل ارزان یکی دیگر از پیشنهاد های ما به شماست.

گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ میکرو USB اصل ارزان وسیله ای جدید و کاربردی

digitalitv

نکته: ممکن است که پس از پویش یا اسکن کردن، شبکه‌ای برای شما پیدا نشود. این بدان دلیل است که آنتن را در مکانی نامناسب قرار دادید که پوشش امواج تلویزیون دیجیتال در آنجا وجود ندارد. درحالت بسیار بدتر باید از یک آنتن هوایی استفاده کنید که ورودی آن فیش مادگی گیرنده دیجیتالی است که روی رایانه‌ی شماست. راجع به این موضوع هم در مقالات دیگر بحث شده است.

install-tv-digital-receiver

آموزش نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر

  1. اتصال گیرنده دیجیتال به رایانه: در اولین گام باید قطعه اصلی، یعنی همان گیرنده را، به درگاه USB رایانه متصل کنید. مهم نیست که این درگاه روی لپ‌تاپ شماست یا روی رایانه رومیزی. یا حتی از جلوی کیس رایانه می‌خواهید آن را نصب نمایید یا از عقب. مهم این است که با رایانه‌ی شما از طریق یو‌اس‌بی در ارتباط باشد. اما اگر می‌خواهید بتوایند با ریموت کنترل به گشت و گذار در بین شبکه‌های مختلف بپردازید، حتماً باید این قطعه به درگاهی از USB رایانه‌ی شما متصل باشد که به راحتی قابل دیدن باشد و بتوان با کنترل آن را مدیریت کرد. ولی اگر زیاد نمی‌خواهید از کنترل
  2. استفاده کنید، شاید اتصال آن به یواس‌بی پشت رایانه فکر خوبی باشد که هم توی دست و پا نباشد و هم آسیبی به آن نرسد.

Mini_USB_DVB-T

نصب درایور: از نظر سخت افزاری همه چیز آماده است. ولی در این مرحله باید نرم‌افزار گیرنده دیجیتال را نصب نمایید که همان درایور مربوطه برای کار کردن صحیح گیرنده دیجیتال رایانه‌ی شماست. برای نصب درایور CD موجود در بسته را درون درایور لپ تاپ یا رایانه‌ی خود گذاشته و از پنجره‌ای که برایتان باز می‌شود روی Drivers کلیک نمایید. خواهید دید که پنجره نصب درایور باز شده و باید مراحل نصب را طی نمایید. برای آموزش تفضیلی نصب درایور گیرنده دیجیتال به مقاله مربوطه مراجعه نمایید. در زیر تصویری از پنجره اصلی آتوران سی‌دی نمایش داده شده است. باید روی Drivers کلیک نمایید.

دیجیتال کامپیوتر(2)

قيمت با تخفيف و گارانتي : 31000 تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

kharid2