پتوی جیبی اضطراری مسافرتی و کوهنوردی عایق حرارات و دما

ورقه فویلی عایق جیبی با قابلیت حفظ دمای بدن یا جلوگیری از تاثیر دمای بیرون به داخل آن

در نگاه اول در اندازه یک کارت ویزیت به چشم میاید که بعد از بازکردن آن تبدیل به صفحه و ورقی بزرگ به اندازه 2 متر میشود که می تواند تا 90 درصد دمای بدن شما را حفظ نموده و در مواقع اضطراری نجاتتان دهد.

در هوای برفی و بارانی و باد شدید و نور آفتاب مرگبار و خلاصه هر موقع که طبیعت لج کرد و خواست مردم را با تشدید این عوامل طبیعی ادب کند شما می توانید بوسیله این وسیله جان خود و اعضای خانواده تان را تا حدودی تضمین کنید.

48418_1271800501

قیمت پتو اورژانسی اصل : فقط 3800 تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

kharid2

پتویی بسیار سبک و کم حجم و قابل حمل با قابلیت استفاده مجدد.

t-1854

نحوه استفاده از پتو :

۱- پتو را کاملاً باز کنید .

۲- حدود ۳۰ سانتی متر آن را زیر پای خود قرار دهید .

۳- روی بدن کشیده و از پهلوها زیر بدن قرار دهید و مانند کیسه خواب استفاده نمایید .

SinaRasol_150216-365086!1

این پتو که از جنس کامپوزیت و کوالیت است جهت موارد اضطرای ساخته شده و دو منظوره می باشد بدین معنی که شخص را در برابر سرما و گرما حفظ می نماید . اندازه آن در حالت جمع شده به اندازه کف دست می باشد و در ابعاد باز شده 210×160 سانتی متر است . کامپوزیت طبق تعریف انجمن متالوژی آمریکا به ترکیب ماکروسکوپی دو یا چند ماده مجزا که سطح مشخصی بین آنها وجود داشته باشد گفته می شود .

31152_(4)

این پتو ضد سرما ، ضد آب ، ضد باد و ضد آفتاب است ، سمت نقره ای آن جهت گرما و سمت طلایی آن جهت سرما استفاده می شود ، همچنین 95% از گرمای بدن را نیز حفظ می کند . این پتوی نجات را می توان در برنامه های کوهنوردی ، اسکی ، غارنوردی و حتی در مسافرت نیز به همراه داشت .

31005_(3)

توانایی جلوگیری از هیپوترمی ( به خواب رفتن هنگام سرمای شدید ) و مرگ ناشی از آن ، هنگامی که آفتاب است و گرمای مطلوب وجود دارد ممکن است پس از غروب سرمای ناگهانی به شمایی که حادثه ای دور از خانه و جای امن شما را انداخته است تهدید می کند .

البته این پتوی واترپروف فقط برای زمان های اورژانسی نیست و شما می توانید هنگام تماشای فوتبال در هوای بارانی داخل استادیوم یا دراز کشیدن کنار استخر زیر آفتاب شدید و مرگبار نیز به عنوان یک سپر به کارتان بیاید زیرا این پتو میتواند به عنوان یک رفلکتور قوی جلوی 97% نور خورشید را نیز بگیرد.

همچنین از این پتوی ضدآب میتوانید برای ساخت پناهگاه موقت یا علامت نجات استفاده کنید یا با زاویه سازی درست کردن آن به شکل قیف آب باران را جمع کرده و آب آشامیدنی خود را برای مواقعی که تشنه اید تهیه کنید.

یا بر اساس روش خارق العاده دیگر با پهن کردن آن روی زمین و زاویه سازی زیر آن به سمت یک ظرف ، بخارهای متصاعد شده از روی زمین را تقطیر کرده و به سمت ظرف هدایت نموده و آب آشامیدنی خود را زمانی که در بیابان یا طبیعت دسترسی به آب باران یا چشمه ندارید تهیه کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

شما می توانید از این پتو در موارد زیر استفاده کنید :

1-بعد از تصادفات رانندگی از این پتو میتوانید برای جلوگیری از سرماخوردگی و کاهش شدید دمای بدن استفاده کنید.

2-ماشین شما در منطقه ای سردسیر یا هنگام شب خراب شده است ، شما می توانید با استفاده از این پتو خود را گرم نگهدارید.

3-در منطقه ای دورافتاده گم شده اید و ناگهان متوجه اشخاصی در دورست میشوید که صدای شما به آنها نمیرسد یا اکیپ نجات توسط هلیکوپتر  در جستجوی شما هستند برای اینکه دیده شوید و بتوانید سریعتر نجات پیدا کنید از این پتو که بصورت فویلی براق میباشد و منعکس کننده میباشد میتوانید استفاده کنید.

4-در هوای بارانی این پتوی ضد آب میتواند عین یک بارانی آب باران را از روی شما منحرف کند.

5-در گرمای شدید آفتاب می توانید از این پتو به عنوان یک آفتابگیر داخل ماشین استفاده نموده و استراحت کنید.

6-می توانید به عنوان یک کیسه خواب نیز از آن استفاده کنید و خوابی گرم و مطبوع داشته باشید.

و هزاران استفاده دیگر

31152_(1)

قیمت پتو اورژانسی اصل : فقط 3800 تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

kharid2