خرید اینترنتی پایه عکاسی مونوپاد اصل ارزان

مونوپاد -پایه عکاسی برای موبایل + گارانتی تعویض

monopad-6

پایه عکاسی

پایه دوربین عکاسی مونوپاد اصل

monopad-10

قیمت پایه عکاسی مونوپاد اصل : فقط 19000تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

kharid2

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به اشتراک گذاشتن عکس و لحظه های خود علاقمندید؟ برای این کار حتما زیاد عکس سلفی میگیرید و تمایل دارید که بتوانید عکس های زیبا تری را با گوشی موبایل و یا دوربین خود بگیرید و با عزیزان و دوستان خود آن را به اشتراک بگذارید.

راه حل شما در نزد ماست! پایه عکاسی موبایل را فراموش نکنید وسیله ای که به شما این توانایی را می دهد که در هر مکان و زمان و در زوایای استثنایی عکس های سلفی شخصی و دسته جمعی بگیرید.

پایه عکس سلفی

مشخصات کلی پایه عکاسی مونوپاد یونتنگ

  • قابلیت باز شدن در سه مرحله
  • حداقل طول 42.5 و حداکثر طول 123 سانتی متر
  • جنس بدنه الومینیومی
  • وزن مونوپاد 235 گرم
  • حداکثر تحمل وزن 500 گرم
  • دارای نگه دارنده مچی
  • ته مونوپاد دارای محل اتصال پیچ برای وصل شدن به سه پایه عکاسی

عکاسی-با-موبایل

استیل بکار رفته در ساخت این محصول از نوع ضد زنگ و ضد آب است، پس می‌توانید در سواحل دریا و مکان‌های مرطوب نیز از آن استفاده کنید. حداکثر وزن قابل تحمل برای این گجت 500 گرم است. تجهیزات نگهدارنده این موبایل تقریبا تمامی دوربین‌های دیجیتال و موبایل‌های با وزن کمتر از 500 گرم را پشتیبانی می‌کند.
مونوپاد ساده
مونوپاد می تواند برای گرفتن عکس هایی از زاویه دید غیر معمول استفاده شود. مونوپاد می‌تواند برای گرفتن عکس هایی از زاویه دید غیر معمول استفاده شود. می توانید دوربین را بالای سر خود به هوا ببرید تا از دید پرندگان عکس بگیرید و یا از بالای دیوارها یا موانع مختلف عکس بگیرید. اما جالب‌ترین کاربرد آن هنگام عکس‌های سلفی تک نفره و دسته جمعی می‌باشد.
یکی از دلایلی که این وسیله مورد علاقه عکاسان ورزشی نیز هست، این است که در شلوغی‌ها و در وسط جمعیت که جایی برای به پا کردن سه پایه نیست می‌توان از این وسیله استفاده کرد و یا در سالن هایی که استفاده از سه پایه ممنوع است.
عکس سلفی

قیمت پایه عکاسی مونوپاد اصل : فقط 19000تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

kharid2